با قالب دیجی مارش سایتی فراتر از دیجی کالا داشته باشید, فروشگاه اینترنتی با سلیقه ایرانی داشته باشید

قالب فروشگاهی دیجی مارش با ظاهر و امکاناتی مشابه دیجی کالا که طرحی ایرانی پسند است این امکان را به شما می دهد فروش بیشتری را تجربه کنید.

دمو‌‌ آماده

ویژگی های قالب دیجی مارش

سازگاری با افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر

در قالب دیجی مارش با صفحه ساز قدرتمند ویژوال کامپوزر فارسی می توانید چیدمان صفحه اصلی سایت را به سلیقه خود طراحی و ویرایش کنید همچنین دیجی مارش المان های اختصاصی داخل ویژوال کامپوزر دارد که می توانید به دلخواه به صفحه اصلی اضافه یا حذف کنید. شما با کمک این صفحه ساز می توانید تمام المان ها مانند تعداد نمایش محصولات در صفحه اصلی و دسته بندی ها را مشخص کنید.

امکان ثبت آدرس مشتری روی نقشه

در قالب دیجی مارش تنظیمات پیشرفته ای برای ثبت آدرس مشتری روی نقشه سراسر ایران وجود دارد که موقع تکمیل سفارش به کاربر نمایش داده می شود. شما می توانید این قابلیت را فعال یا غیرفعال کنید. همچنین می توانید به صورت اختیاری یا اجباری انتخاب کنید. همچنین شما می توانید آدرس مشتری را داخل واتس اپ یا تلگرام به اشتراک بگذارید و یا با اپلیکیشن ویز یا گوگل مپ با یک کلیک مسیر مشخص کند.

صفحه پروفایل حرفه ای مشتری

در قالب دیجی مارش پروفایلی حرفه ای را در اختیار مشتری قرار می دهید که به ویرایش مشخصات، پیگیری سفارشات و مشاهده وضعیت آن ها همراه با اطلاع رسانی به ایمیل کاربر و… .

ورود و عضویت

با قالب دیجی مارش ورود و عضویت با طرحی زیبا خواهید داشت همچنین اگر مارکت پلیس بودن یا چند فروشندگی فعال باشد عضویت برای افرادی که می خواهند محصول بفروشند وجود دارد در غیر این صورت این بخش حذف می شود.

صفحه محصول با امکانات حرفه ای

در قالب دیجی مارش صفحه محصول حرفه ای و با امکانات فراوان طراحی شده که کاربر می تواند اطلاعات کامل را از محصول دریافت کند. از جمله توضیحات حرفه ای، اطلاعات فروشنده محصول،تصاویر، اطلاعات کوتاه و… .

دمو صفحه محصول را مشاهده کنید.

جستجو سریع و حرفه ای

قالب وردپرس دیجی مارش یک قالب تمامی عیار از نظر جستجوی محصول است و میتوانید با استفاده از جستجوگر اژاکس امکانات حرفه ای را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

المان های حرفه ای پیشنهاد شگفت انگیز

قالب دیجی مارش پیشنهاد شگفت انگیز به صورت اختصاصی و بدون استفاده از افزونه های غیر استاندارد که روی قالب می ذارند دارد که می توانید پیشنهاد شگفت انگیز مانند دیجی کالا و پیشنهاد لحظه ای جذاب را در هر کجا صفحه استفاده کنید همچنین این دو به صورت کاملا ریسپانسیو طراحی شدند و در گوشی موبایل نمایش اختصاصی و جذابی دارند.

امکان فعال و غیر فعال سازی چند فروشندگی

شما در قالب دیجی مارش می توانید چند فروشندگی حرفه ای با دکان فعال یا غیر فعال کنید. صفحه فروشنده محصول، پروفایل فروشندگان حرفه ای، مدیریت فروشندگان و… .

مقایسه محصولات حرفه ای

قالب دیجی مارش دارای مقایسه محصولات به صورت حرفه ای و داشتن جدول است که به کاربران اجازه میدهد در صفحه ای مجزا چندین محصول را با هم مقایسه کنند تا بتوانند بهترین خرید را داشته باشند همچنین در این صفحه امکان حذف محصولات و اضافه کردن محصولات دیگر هم برای کاربر وجود دارد.

مرتب سازی حرفه ای هر دسته و دو حالت نمایش محصولات به انتخاب کاربر

در قالب دیجی مارش مرتب سازی حرفه ای وجود دارد که می تواند در هر دسته بندی و هر موضوعی کاربر اعمال کند همچنین دو حالت نمایش حرفه ای قابل انتخاب برای کاربر است

فیلترهای مختلف صفحه دسته بندی و نمایش محصولات به دو صورت

در قالب دیجی مارش فیلترهای مختلفی دارد که می توانید فعال یا غیر فعال کنید همچنین محصولات در دسته بندی به دو صورت زیر هم و گرید به انتخاب کاربر قابل مشاهده است.

> نمایش دمو این بخش

دیگر ویژگی های قدرتمند قالب دیجی مارش

تنظیمات قدرتمند

طراحی واکنشگرا

سئو و بهینه سازی شده استاندارد

کد نویسی اصولی

محصول ایرانی

پشتیبانی 7/24

چیدمان دلخواه شما

اسلایدر حرفه ای

فیلتر گذاری محصولات

مرتب سازی محصولات

نمایش آخرین مطالب وبلاگ

سیستم مقایسه اختصاصی

امکان فعال سازی چند فروشندگی

امکان نمایش اینماد و باقی نماد ها

هماهنگ با درگاه های پرداخت ایرانی

سایت فروشگاهی حرفه ای خودت رو امروز بساز

ساخت، توسعه و پشتیبانی دیجی مارش: ایران تمز